Loading...

CMMS

CMMS+

Bilgisayar Destekli Bakım Onarım Teknolojisi - Artılarıyla

BlueOperation CMMS+ operasyonel servis ve bakım süreçlerini yönetir, izler ve optimize eder.
Farkındalığı en üst düzeye çıkarır ve stresi en aza indirir. CMMS+, otomatik kurallar ve gelişmiş iş emri modülleri ile sistemi basitleştirir.

Gerçek Zamanlı Farkındalık

BlueOperation tesis cihazlarına bağlanarak anlık veriler toplar, işler ve aksiyonlar oluşturur. Ortam koşullarını ve telemetri verilerini anlık olarak ilgilerine ulaştırır. Arızalardan anında haberdar olur, ilgili birimleri doğru noktaya yönlendirir.

Dijital Planlama ve İş Emri Yönetimleri

Periyodik bakım gibi tüm rutin işler BlueOperation CMMS üzerinde planlanır, uygulanır ve takip edilir. Geniş kullanıma sahip İş Emri Yönetimi ile tüm servis, bakım müdahale hatta temizlik operasyonları planlanır, yönetilir. Gelişmiş şablon sistemi ile spesifik arıza ve olaylardan otomatik olarak üretilir, ve kapatılır. Tesis geneline dağıtılmış tekil QR’lar ile tüm kullanıcıların iş emri talebi yapmasına olanak sağlanır.

Kurumsal Envanter Yönetimi ve Varlık Performans Analizleri

BlueOperation üzerinde, kurumsal varlıklar kayıt altına alınır, zimmet atamaları yapılır, konum teknolojileri ile anlık konum takipleri yapılır. Lokasyon takibi yapılan envanterlerin tekil etiketleri kayıt altına alınırken, lokasyon tarihçeleri de sisteme dahil olur. Takip etiketlerinin toplu kayıt ve yazdırma özellikleri de sistemin bir parçasıdır. Liste şeklinde envanterlerin konum bilgilerine erişilirken, tesis haritaları üzerinden de ilgili lokasyon ve envanterlere erişim sağlanabilir.

BlueOperation CMMS+ Avantajları

01

Gerçek Zamanlı İzleme, Anında Haberdar Olma

02

Proaktif Operasyonlar, Azaltılmış Duraklama Süreleri

03

Zaman ve Maliyet Tasarrufu

04

Veriye Dayalı Karar Destek Sistemi

05

Hizmet İyileştirme Odaklı Teknoloji Altyapısı

06

Esnek, Ölçeklenebilir ve Yüksek Güvenlikli Platform

Demo Talep Edin